פנייה מהירה
שם + משפחה*
דואר אלקטרוני*
טלפון*
חברה
הערות
מעוניין בעדכונים
אירועים

פיתוח תוכן חווייתי וקונספט מקורי לאירועים

 

במסגרת התוכנית "לחיות חיי מודעות" אנחנו נתפור לכם קונספט מקורי ותכנים ייחודיים לאירועים מסוגים שונים. בין היתר מוצעים לכם: תכנים לימי העצמה וגיבוש בארגונים, לאירועי חברה, ימי העשרה, סמינרים, כנסים ופסטיבלים בהתאמה אישית ובגישה יצירתית וייחודית.

 

קונספט האירוע, התאמת המנחות והתכנים נבנים תוך ליווי מקצוע רציף, יחס אישי ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. צוות המנחות מקצועיות ומיומנות במגוון נושאים ותחומי פעילות אלטרנטיביים.

 

 

 א. ימי העצמה נשית – קונספט ותכנים

 

יום מיוחד שייתן לנשות החברה שלכן חוויה שונה מיוחדת ומעצימה, חיבור לעצמן ולגופן, שלווה, רוגע שמחה, התבוננות ומודעות על המקום נמצאות במעגלי החיים השונים שלהן. היום כולל: מעגל תנועה לפתיחת היום לכלל המשתתפים, סדנאות חווייתיות, תופים אינדיאנים, מופע סדנאי חווייתי ועוד.

ימי העצמה נבנים במיוחד עבורכם בהתאמה מלאה למטרות הארגון, לקהל היעד ולנושא המבוקש,, לחללים שעומדים לרשותכם!

 

ניתן לבחור נושא ולבנות סביבו את היום או לחילופין, לבחור סדנאות שלצד הכיף ההנאה והשחרור מביאות ערך מוסף גדול לחיים. בכל התהליך, יעל מור וצוות 'לחיות חיי מודעות' נמצאים לרשותך כדי לעזור לך ליצור יום בלתי נשכח ומדוייק עבור הנשים שעובדות איתך!
לקוחות משתפים:

"אני מגדירה את אירוע יום האישה כהצלחה טובה שתוביל להמשך פעילות. תודה לך ולצוות המקסים שלך על כל ההשקעה, המאמצים, הנכונות והעבודה המדויקת שתרמו להצלחה ולשביעות רצון המשתתפות, תודה רבה!" (יעל עוז, משאבי אנוש - ממ"ג)

 

"ב-7.5.15 התקיים כנס העצמה ארצי של החברה למתנ"סים לעובדות הצהרונים. ברצוני להודות לך באופן אישי, על ארגון מופתי של סדנאות איכותיות, מלאות בתוכן עשיר, שהועברו לצוותי הצהרונים במקצועיות רבה ובידי טובי אנשי המקצוע. אני מוצאת לנכון לשבח את פועלם של כל העוסקים במלאכה, החל מרגע ההתקשרות עימך וכלה בתפעול אירוע מורכב, שכלל פיצולים וסדנאות רבות. התרשמתי מאוד משילוב המקצועיות והנועם החיוך ותודעת שירות גבוהה ביותר. אנו מודים מאוד על הצלחתו של הכנס לכלל העוסקים במלאכה. נהננו עד מאוד!"

(טלי איסוביץ, רכזת פדגוגית ארצית)

 


ב. ימי גיבוש, כיף וחוויה - קונספט ותכנים ברוח אחרת

 

קונספט מקורי ותכנים ייחודיים לאירועים מסוגים שונים בהתאמה אישית ובגישה יצירתית וייחודית.

בין היתר מוצעים לכם: תכנים לימי העצמה וגיבוש בארגונים, לאירועי חברה, ימי העשרה, כנסים ופסטיבלים. קונספט האירוע, התאמת המנחות והתכנים נבנים תוך ליווי מקצוע רציף, יחס אישי ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. צוות המנחות מקצועיות ומיומנות במגוון נושאים ותחומי פעילות אלטרנטיביים.

 

 

ג. מופעים:


מופע שירה חווייתי ומרגש, מתאים לאירועים, ימי גיבוש וחוויה - דרך שירים מוכרים, מנגינות וניגונים נשמיע ונשמע שירה, המספרת על רגשות, שאלות וחוויות שמהדהדות בקול אחד ונהנה מהשמחה החגיגה והרמוניה שנוצרת דרכינו. שתי זמרות, גיטרות וכלי הקשה.

 

 "תודה ענקית על ערב מקסים שהענקתן לנו. “כיוונת אותנו, אחת אחת, להעז ולהשמיע את כולנו. הליווי הרך שלך, המקצוענות, ההכלה, האהבה שמניעה אותה ועידוד הקולות הבאים מתוכנו, הצליחו לשכנע גם אותי לקחת את המיקרופון ולהפסיק להתבייש בקולי. זה היה נפלא!” נשים נשים עמדנו ורקמנו את קולותינו השונים למארג נפלא של קולות, שהולך ומתעצם. מרב השכילה ליצור מעגל בו כל אחת חווה את קולה השונה, ובד בבד את כוחו המאחד של המעגל. יצאנו כולנו צוחקות ומחוזקות מההזדמנות להשמיע את קולנו ולשמוע את שירתנו המשותפת“!  

 

 

 

 

 

 

מופע ריקוד מקצועי ומרגש- מופע ריקוד בביצוע 5/6 רקדנים בשיתוף הקהל, הכולל: קולאג' קטעי מחול של הכוריאוגרף, שיתוף הקהל –הרקדנים מזמינים כמה משתתפים לבמה, ולסיום – שיחה עם הרקדנים ומנהלת הלהקה.

 

מופע מוסיקת עולם - הרכב 4 נגנים וירטואוזי, המשלבים כלי נגינה אתניים מכול העולם, יצירה של שירים מוכרים בעיבודים מוזיקאליים מיוחדים. מופע מוזיקלי מדהים, מצחיק ומהנה, הלוקח את הקהל לטיול קסום ומרגש להכרת קולות אחרים בעולם. לכל אורך המופע לוקח הקהל חלק, בניגון בשירה בריקוד.