העצמה נשית
ארגון בתנועה
גוף נפש
הרמוניה זוגית
הריקוד הפנימי
טראנס דאנס ישראל - יוצרים תנועה בחיים
פנייה מהירה
שם + משפחה*
דואר אלקטרוני*
טלפון*
חברה
הערות
מעוניין בעדכונים
טראנס דאנס ישראל - יוצרים תנועה בחיים

 

 

 

15.11.18

מסע עומק טראנספורמטיבי של הילינג טראנס דאנס עם מוסיקה חיה!!!!

הפעם לגברים ונשים...

 

אנשים יקרים, 
מתרגשים להזמין אתכם לאירוע מיוחד שכולו מסע 'הילינג טראנס דאנס שמאני' והפעם - בליווי מוסיקה חיה! 
יחד עם שלושה מוסיקאים מוכשרים- מאסטרים בתחומם, שילוו אותנו באהבה והקשבה עמוקים: הידי ליברמן - תופים אפריקאים ו- COD, אנטון קורן - דיג', בן דגוביץ - נגן כלי הקשה והאנג.

ניתן לגוף ולתודעה לנוע בריקוד טראנס שבטי משחרר ומרפא. נחווה ונרקוד את הכוונה העמוקה שלנו בגוף, בנפש וברוח, ואת אנרגיית החיים שזורמת בגוף, ומחברת בין הרוחני לגישמי. נתמסר למסע של אלכימיה והתמרה, שבו הכוונות העמוקות שלנו יעברו דרך השדה של הלב וממנו לתוך העולם. 

מסע בריקוד טראנס שבטי יאפשר לנו:
• לשחרר את עומס הרגשי 
• לחוות מרחב פנימי של שקט וחיבור
• לחדד את ההקשבה לקול הפנימי
• לשמוע ולדייק את הרצון של הלב
• לברוא את המציאות הפיזית הרצויה לנו בשלב זה בחיים
• לאפשר ריפוי לכל חלק בתוכנו שזקוק לכך

מהו טראנס דאנס?
הטראנס דאנס, טכניקת ריקוד שמאנית, הינו כלי לריפוי והתפתחות ולוקח אותנו למסע פנימי שאין בו מגבלות.. אלא מעבר למצב תודעה אחר, לחופש פנימי מרגש, לשחרור עמוק ממעצורים ומכל מה שאנחנו מחזיקים ביום יום, לחיבור עם המקור הנשמתי, לידע קדום שנמצא בתוכנו, וליכולת שלנו לברוא מתוכנו את מה שאנחנו זקוקים לו בחיים. התודעה של כל אדם מניעה אותו בצורה אחרת ולכן כל אחד יחווה חוויה שונה, מיוחדת משלו. 
אנו רוקדים עם כיסוי עיניים המאפשר לנו להשיל את העכבות שיש לנו כשאנו עם עיניים פקוחות ולהיפתח לצורות אחרות של התבוננות פנימית...

מה קורה במסע:
הכנה למסע - פתיחה והסברים
תרגול טכניקת נשימה שתאפשר לנו להתחיל לחמם את הגוף להניע את האנרגיה, ולאפשר ל'מיינד' שלנו לשחרר את המחשבות,
נתחבר אנרגטית ותודעתית לכוונה שאותה נרצה לברוא בחיינו
נצא למסע הריקוד טראנס שבטי בליווי מוסיקה לייב מרגשת וסוחפת 
הרפיה והילינג 
מעגל סגירה, אינטגרציה ושיתוף

שמחה ומתרגשת להזמין אתכם לחוות חוויה מיוחדת, מרגשת, מרפאת, משנה תדר, מניעה לחיים בתדר אחר ולמרחב שבו ניתן ליצור ולברוא מציאות אחרת.
בואו להניע את חייכם!


מיקום ושעות:
סטודיו תנע, קיבוץ עין שמר
התכנסות בשעה : 19:00
שעות המסע: 19:30 – 23:00
**יש להגיע עם בגדים נוחים לתנועה, להביא בנדנה (כיסוי עיניים) וכרית ישיבה

**הסדנה מתאימה לכל מי שאוהב לנוע ולרקוד, שרוצה לחוות כיף, שחרור פנימי, וערפול חושים, לאבד את תחושת המקום והזמן, לחוות את המסע האישי שלו יחד עם שבט תומך, שרוצה להניע ולברוא דרך הגוף, והתודעה בריקוד את מה שהנשמה שלו כמהה להגשים, וליצור תנועה חדשה בחיים. אין צורך בניסיון בריקוד, יש צורך בפתיחות לחוויה. 


משתתפות מספרות:
"התחברתי מאד לטראנס. אני מרגישה פתיחות וזרימה בחיי בעקבות הסדנה. קיבלתי מבט חדש יותר ומדויק על עצמי, על אזורי הנוחות המוכרות לי וגם על האזורים החדשים שלא הכרתי והרגשתי בנוח בהם. הסדנה אפשרה לי להתבונן ולהסתכל מנקודת מבט אחרת על דברים."

"סדנת הטראנס בהנחיית יעל מור הייתה חוויה מיוחדת ומשמעותית בעיניי. חוויתי שחרור שלא היה לי בחיים וזו הייתה הרגשה עילאית! אהבתי את השכיבה על המזרונים שבה היה אפשר לחשוב ולסדר את המחשבות, להבין דברים להתכנס בעצמך."

"תודה ענקית לתהליך משמעותי! כמה כיף וחשוב לזוז ולנוע, כמה טוב שזה נעשה בעיניים עצומות...בלי שום ביקורת, רק הקשבה מלאה לגוף ולמה שהוא מבקש. היה מעניין לראות את היכולות של הגוף לעצור ולהתבונן ולהקשיב כשהמוסיקה מהירה, קצבית וכמטאפורה לחיים, לדעת שניתן לעצור, לנשום, להקשיב גם כשבחוץ הכל המוני רץ וקצבי. היה מסע מעניין לגוף נפש!

"הרגשתי שאני מתחברת לגעגוע פנימי עמוק.. שמחבר אותי למשהו קדום ושבטי...איבדתי את תחושת הזמן והמיקום...הייתה לי חוויה מדהימה!!!"

עלויות:
• עלות הסדנה הינה 250 ₪ 
• במכירה מוקדמת עד תאריך 31.10.18 העלות הינה 220 ₪ 
• עלות הסדנה ביום האירוע – 270 ₪


*שימו לב ***
ההרשמה לסדנה מראש בלבד! לא יתאפשר תשלום במקום האירוע.
לינק לרכישה ותשלום באשראי : http://bit.ly/2voUT2W
לפרטים נוספים:  https://yaelmor.ravpage.co.il/trancedancelive

*מנחת המסע יעל מור *
יעל מור, M.A, מטפלת הוליסטית טראנס פרסונאלית, מלווה ומאפשרת תהליכי מודעות, התפתחות וריפוי דרך תנועה, ריקוד, הילינג, פוקוסינג, ריברסינג וכלים נוספים מעולם הפסיכותרפיה הטראנס פרסונאלית. מנחת סדנאות ומסעות שמאנים ב'הילינג טראנס דאנס',
מדריכה מוסמכת ל- "טראנס דאנס", התמחתה בחו"ל אצל מורה מאסטר לטראנס, שמאן והילר בעל שם בינלאומי, (Frank Natale Institute ). מרצה לשעבר במכללת רידמן בקורסי מודעות בתנועה וריקוד, מורה מוסמכת לתנועה ומחול, רקדנית ויוצרת לשעבר, מפתחת ומנהלת את "לחיות חיי מודעות" – סדנאות מודעות, ריפוי והעצמה לארגונים בקונספט ייחודי של 'חוכמת הגוף'. 

הנגנים המדהימים שמלווים את המסע: 
הידי ליברמן, Hidai Liberman
מוסיקאי, מטפל סאונד ומנחה תהליכי COD. 
משנת 1999, בעקבות לימודי מוסיקה במאלי, מרכז אמריקה והמזרח הרחוק, הידי מלווה ומנחה עבודה אישית וקבוצתית באמצעות כוחה המחבר של המוסיקה. לצד קריירה עשירה ומגוונת כאמן במה, פיתח הידי במהלך השנים דרך ייחודית לשילוב מוסיקה וקצב עם עבודה קבוצתית רגשית. 
בסוף שנת 2014, בשיתוף עם מר ידין ק.- מורה ומטפל בפסיכואנרגיה ו- Brennen Healing science- התחיל הידי בפיתוח ה – Chakra Overtone Drum - כלי נגינה טיפולי, ובמקביל את שיטת - "COD Therapy". טכניקה ייחודית זו של שילוב מוסיקה וריפוי רגשי הינה מרכז עיסוקו הנוכחי של הידי, הוא מרצה, מעביר סדנאות לימוד ומנחה סשנים אישיים בארץ ובעולם. משנת 2015 הידי חבר ב- "Spirit of Ubuntu", קבוצה בינלאומית של מרפאים, פסיכותרפיסטים. 

אנטון קורן, Anton koren
מוזיקאי, אמן ובונה כלי נגינה. מנגן על דיג', כלי הקשה, וכלים אתניים, ניגן בהרכבי מוסיקה אלקטרונית ומוסיקת עולם, מתנסה וחוקר תדרי קול כבר מעל עשור. מנחה סדנאות צלילים ואוברטונים, בעלים של Tone drums 1- בית מלאכה ייחודי לכלי נגינה יוצאי דופן.

בן דגוביץ', Ben Dagovitch
נגן כלי הקשה והאנג- מנגן, מופיע, מלמד ולומד בארץ ובעולם עם פרויקטים מוזיקליים מגוונים. מנגן מתוך תשוקה ואהבה למוזיקה, ולרוח החופשית של כולנו.


מחכים לכם באהבה!
טראנס דאנס ישראל- יוצרים תנועה בחיים!


 טראנס דאנס ישראל מתמקד בהתפתחות רוחנית ובריפוי ומעודד את ריקוד הטראנס השבטי ככלי לעבודת מודעות בו התנועה הפנימית - הרגשית, הפיסית והאנרגטית מובילה לתנועה בחיים.

 

  

לפרטים נוספים והרשמה:

יעל מור: 054-2344998

מייל: ym@yaelmor.co.il

 

לעדכונים ומידע על הטראנס דאנס בפייסבוק: לחצו כאן