העצמה נשית
ארגון בתנועה
גוף נפש
הרמוניה זוגית
הריקוד הפנימי
טראנס דאנס ישראל - יוצרים תנועה בחיים
פנייה מהירה
שם + משפחה*
דואר אלקטרוני*
טלפון*
חברה
הערות
מעוניין בעדכונים
טראנס דאנס ישראל - יוצרים תנועה בחיים

 

 

 

 

בריאה נשית -

מסעות הילינג טראנס דאנס שמאני לנשים

2.9,  9.9

 

אישה אהובה,
מזמינה אותך למרחב של ריפוי נשי, אינטימי, ומכיל בו תעברי מסעות הילינג טראנס- דאנס שמאני ככלי להתפתחות וריפוי, בשילוב הילינג, תנועה אנרגטית מקודשת שמחברת ללב ולרחם, טקסי ריפוי בתנועה, שיח, עיבוד ואינטגרציה. מסע שונה וחווייתי לתוכך בריקוד הטראנס השמאני, שיאפשר לך להרפות מכל מה שאת מחזיקה ביום יום, להתמסר למקום שיש בו שקט, בהירות, ריפוי נשי עמוק, וחיבור לידע קדום בתוכך, מתוכו תוכלי לחוות את עוצמת הרגע הזה...ופשוט להיות.


מתוך אי הידיעה תגיע ידיעה, מתוך הצמצום תגיע ההתרחבות, מתוך מקום של שליטה וקיבעון יגיע שחרור וזרימה, ומתוך הקיפאון תגיע התנועה לחיים. זה מסע שמאפשר לתודעה שלך לנוע למחוזות חדשים-ישנים, לתשובות ותובנות שמעבר... ומבקש ממך לסמוך על הגוף, על האנרגיה, ועל כוחות הריפוי בתוכך, שיגיעו למקום בגוף שזקוק להם כרגע.

במסעות נתמקד בעבודה פנימית, נפתח למרחבי תודעה אחרים שיאפשרו לנו להיפגש עם תכנים פנימיים העולים מתוכנו, מהתת מודע ומהמודע, נתבונן עליהם, נסכים לפגוש אותם, ותוך חיבורם לחיים נאפשר לתנועה חדשה לקרות בתוכנו וכתוצאה מכך גם בחיינו. 

מסעות הילינג טראנס דאנס יאפשרו לך: 
• לשחרר את העומס הרגשי
• לחוות מרחב שיש בו שקט וחיבור
• לחדד את ההקשבה לקול הפנימי
• לדייק את הרצון של הלב
• לברוא מתוכך את מה שאת זקוקה לו בשלב זה בחייך
• לרפא בתוכך את המקומות שזקוקים


כל זאת בדרך מהנה, משחררת ומרגשת!


המרחב מוחזק ומוגן אנרגטית ופיסית ומאפשר לכל אחת לעבור את המסע שלה. 


מהו הילינג טראנס דאנס?
הטראנס דאנס, הינו טכניקת ריקוד שמאנית, לריפוי והתפתחות שלוקח אותנו למצב תודעה אחר, מעבר לגבולות האני והאגו, לחופש פנימי מרגש, לשחרור עמוק ממעצורים ומכל מה שאנחנו מחזיקים ביום יום, לחיבור עם המקור הנשמתי, לידע קדום שנמצא בתוכנו, וליכולת שלנו לברוא מתוכנו את מה שאנחנו זקוקים לו בחיים. התודעה של כל אדם מניעה אותו בצורה אחרת ולכן כל אחד יחווה חוויה שונה, מיוחדת משלו. 

כשאנחנו נמצאים במצב תודעה טראנס מופעלים אזורים במוח שאחראיים על הרחבת תודעה באופן טבעי, על זרימת היצירתיות והדמיון שלנו, על פרספקטיבות גבוהות יותר בהתבוננות על מצבי היום יום, על תחושה של חופש פנימי ושחרור מפחדים, חרדות, אי שקט, מתחים ועוד.
**החיבור של ההילינג למסע הטראנס דאנס מעצים ותומך בתהליך ומאפשר לאנרגיה שבתוכנו לנוע בגוף למרחבים שזקוקים לריפוי. 


לצפייה בראיון עם יעל מור על ההילינג טראנס דאנס השמאני בתוכנית הבוקר של מיכל צפיר:
https://www.youtube.com/watch?v=WDDgSjr51Ds


 

 


מסע הילינג טראנס דאנס מתחיל בטקס הנחת הבנדנה על העיניים, בהפניית תשומת הלב פנימה, בניתוק מהסביבה החיצונית והרעשים שבחוץ. בתוך החשיכה, כשאנו לגמרי בפנים עם עצמנו, שם המפגש הוא חזק ועוצמתי.

שילוב המוסיקה השבטית, הנשימות ותנועת הגוף המשוחררת, שדרכם אנחנו מעלים את התדר, מובילים אותנו לאט לאט למצב תודעה טראנס, שבו מופעלים אזורים במוח שבפעילות האינטנסיבית היומיומית שלנו כמעט ואינם פעילים...התודעה מתרחבת ומתחילה זרימה של נוכחות אחרת, מעבר לגבולות ה"אני" המצומצם ונפתח מרחב שבו הכל אפשרי...הרוח נעה בתוכנו ולוקחת אותנו למרחבי זמן ומקום אחרים, אשר דרכם מגיעה השראה, נפתחים ערוצי היצירתיות, מגיעות תשובות ותובנות, אנחנו חווים מסע שלם בתוכנו.

המוסיקה שמלווה אותנו משלבת תופים, דיג', וכלי הקשה, ומייצרת תדרי ריפוי בשדה האנרגטי שנוצר בחלל. היא נבחרה בקפידה, יוצרת מרחב מאפשר לשחרור וריפוי, ותומכת במסע ריקוד הטראנס ובהנעת התנועה הפנימית בתוכנו של התחושות, הרגשות, המחשבות והאנרגיה....

הנשמה יודעת את הדרך ומובילה את הגוף...
משתחררת האחיזה בנראות החיצונית, בסיפורים שאנחנו מחזיקות ביום יום על עצמנו ועל העולם, מההזדהות עם סיפורים או רגשות, הזהות היומיומית שלנו נעלמת מהמודעות, נכנסים למציאות אחרת ומצב מנטאלי בו הקיום הרגיל שלנו מושהה זמנית, ומתאפשר חיבור לאפשרויות חדשות.

ברובד הטראנס פרסונאלי – התכנים שעולים מהווים בסיס להתבוננות, לעיבוד, לאינטגרציה לחיי היום יום. כל תוכן שעולה מתוכנו מדויק ובשל למפגש שלנו איתו.


*למי מתאימה הסדנה?*
לך – אישה בוגרת ואוהבת חיים שמבינה שיש בתוכה פוטנציאל עצום לחיים אחרים ואשר מוכנה להתנסות בעבודה פנימית תהליכית באמצעות ריקוד הטראנס וההילינג. אישה אוהבת תנועה וריקוד, שרוצה לחוות שחרור, כיף, ערפול חושים, ללא תחושת מקום או זמן, שרוצה לחוות את המסע האישי שלה בתוך מעגל נשים וליצור תנועה חדשה ומדויקת יותר בחייה. אין צורך בניסיון בריקוד, יש צורך בפתיחות לחוויה.


*ההרשמה*
הקריאה למעגל נשי נפתחת... ההרשמה לסדנה מראש בלבד ואחרי שיחת התאמה.

*איפה? כמה? ומתי?*

הסדנה בת שלושה מפגשים. (ניתן להגיע גם למפגש אחד או שניים בלבד.)

ימי רביעי: 2.9,  9.9

בין השעות 19:30 - 22:30


למפגש בודד: 240 ש"ח

לשני מפגשים: 420 ש"ח

 

לפרטים נוספים על התהליך והרישום עם המלצות חמות של נשים שהשתתפו בו נמצאים בלינק המצורף:
https://yaelmor.ravpage.co.il/trancedance_2.9_9.9**מנחת הסדנה יעל מור **
יעל מור, M.A, פסיכותרפיסטית טראנס פרסונאלית, הילרית ,(Certified Healer), מתמחה בליווי נשים בתהליכי מודעות, ריפוי והעצמה בשילוב הילינג, ריקוד הטראנס השבטי, תנועה מקודשת, פוקוסינג, ריברסינג וכלים נוספים מעולם הפסיכותרפיה הטראנס פרסונאלית .

מנחת סדנאות ומסעות שמאנים בהילינג טראנס דאנס, התמחתה והוסמכה בחו"ל אצל מורה מאסטר לטראנס, שמאן והילר בעל שם בינלאומי, מורה לשעבר במכללת רידמן - קורסי מודעות בתנועה וריקוד, מורה מוסמכת לתנועה ומחול, רקדנית ויוצרת לשעבר,
מפתחת ומנהלת את "לחיות חיי מודעות" – סדנאות מודעות והעצמה לארגונים בקונספט ייחודי של 'חוכמת הגוף' עם צוות מנחים מקצועיים ומגוון כלים אלטרנטיביים.


טראנס דאנס ישראל מתמקד בהתפתחות רוחנית ובריפוי ומעודד את ריקוד הטראנס השבטי ככלי לעבודת מודעות בו התנועה הפנימית - הרגשית, הפיזית והאנרגטית מובילה לתנועה בחיים.

מחכים לכם באהבה!
טראנס דאנס ישראל- יוצרים תנועה בחיים!


 טראנס דאנס ישראל מתמקד בהתפתחות רוחנית ובריפוי ומעודד את ריקוד הטראנס השבטי ככלי לעבודת מודעות בו התנועה הפנימית - הרגשית, הפיסית והאנרגטית מובילה לתנועה בחיים.

 

  

לפרטים נוספים והרשמה:

יעל מור: 054-2344998

מייל: ym@yaelmor.co.il

 

לעדכונים ומידע על הטראנס דאנס בפייסבוק: לחצו כאן