החזון שלי


אני רואה שליחות גדולה במימוש הייעוד שלי לעודד אנשים להתחבר למהות הפנימית שבתוכם, לגלות את טבעם האמיתי, לחדד את הרצונות שלהם, להתחבר למקור העוצמה שבתוכם, ללמוד את חוכמת גופם, להאמין בתבונתו ולצאת למסע של גילוי חקירה לתוך עולמם הפנימי באמצעות כלים אלטרנטיביים מרפואת גוף- נפש ובכך לשפר את איכות חייהם

 

המהות הפנימית ביותר של ישותנו הינו אותו מרחב פנימי, שבו אנו חווים איכויות של הרפיה, רוגע ושלווה ומתוכו צומחות תובנות חדשות, רעיונות יצירתיים חדשים והתשובות לשאלות שאנו שואלים את עצמנו. הקשבה, שקט פנימי והתחברות לעצמי – הם יסודות חשובים בעבודת המודעות ושונות הדרכים להגיע אליהן.

 

את תמונת החזון ראיתי וחוויתי בתוכי הרבה לפני שיצא לדרך. באחד מהרגעים הקסומים בעת דיבור פנימי עמוק ומדיטטיבי לפני מספר שנים ראיתי אלפי אנשים בארגונים שונים עוברים תהליכי מודעות, התפתחות, ריפוי והעצמה דרך חוכמת הגוף ובכך משפרים את איכות החיים שלהם ושל המעגלים שסביבם – חברתיים, משפחתיים, זוגיים, מקצועיים ועוד.

 

כך יצאתי לדרך מתוך אמונה גדולה בשליחותי. אספתי נשים מדהימות, צוות מנחות מקצועיות ומיומנות, מהמובילות בתחומן, שכל אחת מתמחה בכלי אלטרנטיבי אחר בדרך מיוחדת - דרך חוכמת הגוף. כולנו ביחד מביאות איכויות של יצירתיות, חדשנות וניסיון רב בעבודת גוף ונפש.

 

בהודיה עמוקה על הדרך, השליחות, על המורים שנקרו בדרכי, על המנחות המדהימות שהולכות איתי בדרך ועל העשייה המופלאה.

באהבה,

יעל