לחזור לבית שבתוכי

המהות הפנימית ביותר של ישותנו הינו אותו מרחב פנימי, שבו חווים איכויות של הרפיה, רוגע ושלווה ומתוכו צומחות תובנות חדשות, רעיונות יצירתיים חדשים והתשובות לשאלות שאנו שואלים את עצמנו. מפגש של אישה עם המהות הפנימית שבתוכה יאפשר לה לעבור תהליך מודעות עם עולמה הפנימי, ליצור בריאות בחייה, תוך הבנת הזהות והצרכים האמיתיים שלה.

 

נושאי הקורס: משליטה חיצונית להנחיה פנימית -שכלול היכולת להיכנס פנימה לתוך עצמנו, ולהרפות מהעיסוק בדברים שבחוץ, הנשימה – מפתח לחקירה עצמית, חקירת מהות הנשימה ודרכה איך אנחנו פוגשים את העולם סביבנו, הבנת הקשר בין איכות הנשימה למצבנו הנפשי והפיסי, חוכמת הגוף הפיסי - תפיסת הגוף ודימויו, הבנת קו האמצע של הגוף (פיסי ואנרגטי), הזדקפות פיסית, מנטאלית, רוחנית, חיזוק האני, מציאת קו האמצע. חושים, והאינטואיציה הנשית – החוש השישי. חוכמת הגוף האנרגטי - הכרות עם עולם האנרגיות, הקשבה לנוכחות שלה בגופנו, זרימתה בתוך הגוף, ומחוצה לו. התכוונות אנרגטית ויצירת העתיד הרצוי -התבוננות על פני הביוגרפיה שלנו וזיהוי החוט הסמוי המוביל לחיבור לייעוד. לאן פניי מועדות? 

 

מודולה זו מאפשרת לכל אישה לעבור תהליך חווייתי ומעצים של חיבור לעולמה הפנימי דרך חוכמת גופה, להאמין בתבונתו, להיות ערה לקולות הפנימיים בתוכה, לחדד את רצונותיה ולהעצים את עצמה.

כלים: קול ושירה, תנועה, NLP, דמיון מודרך ומדיטציה, כתיבה וציור אינטואיטיביים, תדרים