העצמה נשית
ארגון בתנועה
גוף נפש
הרמוניה זוגית
הריקוד הפנימי
טראנס דאנס ישראל - יוצרים תנועה בחיים
פנייה מהירה
שם + משפחה*
דואר אלקטרוני*
טלפון*
חברה
הערות
מעוניין בעדכונים
בוראים מציאות

לחשוב אחרת, להרגיש אחרת, לפעול אחרת

סדנת NLP – מרתקת וחווייתית על האופן שבו אנחנו יוצרים תבניות מחשבתיות ורגשיות בהקשר לעצמנו וליכולות שלנו, לאנשים שסביבנו ומה הם חושבים עלינו, תבניות שמנהלות את חיינו ולעיתים אף עוצרות אותנו מלהעז להתנסות לנסות להרחיב את הגבולות בהם אנו פועלים.

 

סדנה זו מאפשרת לנו לזהות ולפרק תבניות חשיבה שמגבילות אותנו, שמחלישות אותנו וליצור צורת חשיבה חדשה. יוצרים מפות פנימיות חדשות שיעזרו לנו להשיג את מטרותינו, שיקדמו אותנו ויאפשרו לנו לבנות את המציאות שלנו באופן יותר מדויק עבורנו. אדם שעושה שינוי בדפוסי המחשבה שלו, יצור תנועה בתוכו ובכל מרחבי החיים שלו. במרחב הארגוני, תבוא תנועה זו לידי ביטוי בתקשורת עם אנשים, במוטיבציה,ביצירתיות, בהשראה, בהתלהבות, בתשוקה, בכוונה ...כל אלו ביטוי של אנרגיה בתנועה שתהיה להם השפעה על התנהלותו ותפוקותיו בארגון. בסדנה נתנסה בכלים של דמיון מודרך ולמידת מודל מרכזי של NLP  .

 

NLP - Neuro-linguistic programming - "ניתוב לשוני פזיולוגי". ה-NLP  מתבסס על הפסיכולוגיה החיובית, חוקר כיצד הדברים שאנו אומרים ומשדרים משקף את העולם הפנימי שלנו את המחשבות והתחושות שלנו ומאפשר שינוי דפוסים, אמונות, התנהלות תוך זמן קצר ביותר.

 
משתתפת כותבת:

"החוויה היתה מדהימה ומעצימה, קיבלתי את האני החדש שלי!  למדתי שיש לי כוחות לעשות שינוי וזה תלוי רק בי!  קורס איכותי ביותר,  נתן המון חומר למחשבה,  עזר מאד לתהליך השינוי בחיי.  ההבנה שניתן לשנות את המציאות שלי עזרה לי מאד וגרמה לי לאושר גדול!
המנחות שרון ומיטב היו מדהימות ומאד מקצועיות!"