העצמה נשית
ארגון בתנועה
גוף נפש
הרמוניה זוגית
הריקוד הפנימי
טראנס דאנס ישראל - יוצרים תנועה בחיים
פנייה מהירה
שם + משפחה*
דואר אלקטרוני*
טלפון*
חברה
הערות
מעוניין בעדכונים
חוכמת המעגל

מעגל צוותי מורכב מאנשים אינדיבידואלים, שכל אחד מהם מביא אליו את מצבו האישי. יחד הם יוצרים ישות חדשה עם אישיות משלה, שאותה אפשר לאפיין והיא תלויה וקשורה בכל אחד מהנוכחים, אך שונה מכל אחד מהם בנפרד. היום כבר ידוע כי הדינאמיקה הבין אישית, מערכת היחסים החברתית שבין העובדים הם אחד ממדדי ההצלחה בכל ארגון ורק בתנאי שהמערכת החברתית תהיה טובה וחיונית התפוקה תעלה והארגון ישגשג.

סדנה חווייתית זו נוגעת במהות החיבור בין חברי הצוות, ובהבנה שלכל פרט יש תפקיד חשוב במעגל, שכל אחד, עם טביעת האצבע הייחודית לו, תורם למעגל הצוותי אליו שייך והמעגל תורם גם לו, נחדד את הערך שכל אחד מקבל ונותן למעגל ולמקום העבודה בכלל.

 

סדנה זו נוגעת במהות העבודה הצוותית, בהבנה שלכל פרט תורם למעגל הצוותי והמעגל תורם גם לו ובשיפור תהליכים בדינאמיקה הקבוצתית.

 

בין הנושאים בקורס: מתבוננים על מה קיים כיום: מי אנחנו כצוות, מה החוזקות והצבע( משאבים איכויות) שכל אחד מחברי הצוות מביא. מה מטרותינו האישיות בצוות ומה המטרות המשותפות? הגדרת מטרות משותפות ומציאת המשאבים ותוכנית הפעולה למימוש המטרות. נעבור תהליך המאפשר התבוננות ב-מה אני תורם לקבוצה ומה הקבוצה תורמת לי, איך אני נתפס בקבוצה, נלמד להתנהל טוב יותר בממשקים ואיך לצרף אלינו את הפרטנרים שלנו ממקום של מנהיגות. 

 

לקוחה מספרת:

בתאריך ה-15/12/15 , התקיימה במסגרתינו סדנת "חוכמת המעגל", סדנה חוויתית  בשילוב תופים. ברצוננו להודות לכם על חוויה מעולם אחר, הערב היה קסום ומהנה, מפרה ומלמד. ניתנה לנו הזדמנות בערב הזה להכיר כל אחד מחברי הצוות בזוויות אחרות שלא הכרנו. האווירה אפשרה חשיפה ופתיחות  בדרך מכבדת ונעימה. אין ספק שאישיותה ומקצועיותה של המנחה תרמה באופן משמעותי לחוויה זו. מטרת ערב זה הייתה גיבוש הצוות והיכרות טובה יותר זו את זה , ויאמר לזכותכם שסדנה זו ענתה על מטרותינו מעל המצופה. מודים לכם מאוד".

דליה מרקו, עו"ס, צוות מרכז יום למזדקנים עם מש"ה, אקים חדרה

חוכמת המעגל